Dom na sprzedaż 200,00 m²

Stara Kamienica, Wojcieszyce

Symbol oferty: MDJ-DS-204
Cena
579 000
cena za m2
2 895,00 zł/m²
Powierzchnia
200,00 m²

Szczegóły oferty

Symbol oferty MDJ-DS-204
Powierzchnia 200,00 m²
Właściciel  
Małgorzata Czuba-Jońska

519 145 036

Opis

MDJ Nieruchomości mają przyjemność przedstawić niezwykle atrakcyjną nieruchomość – połowę domu w Wojcieszycach, idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem lub stworzenie dwóch niezależnych lokali.

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż połowa przestronnego domu o łącznej powierzchni ok. 200 m², położona w spokojnej, zielonej części Wojcieszyc, z szybkim dojazdem do Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i głównych tras turystycznych.

Nieruchomość daje ogromne możliwości aranżacyjne – trzy kondygnacje, z których każda może pełnić funkcję osobnego mieszkania.

 

Rozkład pomieszczeń

Parter – przestrzeń z potencjałem

  • kilka komórek i pomieszczeń gospodarczych,
  • możliwość przekształcenia w pełnoprawne drugie mieszkanie (idealne pod wynajem lub dla rodziny).

Pierwsze piętro – główna część mieszkalna

  • 3 ustawne pokoje,
  • kuchnia,
  • łazienka,
  • garderoba.

Piętro gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i jasne.

Drugie piętro 
  • 2 pokoje,
  • salon,
  • łazienka.

Idealne jako lokal dla dorosłego dziecka.

 

Stan techniczny i atuty

  • wykonana nowa elewacja,
  • nowy dach,
  • ogrzewanie etażowe,
  • brak czynszu – pełna niezależność i niskie koszty utrzymania,
  • do nieruchomości przynależy ok. 200 m² ogrodu, idealnego na rekreację,
  • miejsce postojowe na terenie posesji.

Dom jest zadbany, solidny i daje ogromne możliwości adaptacyjne – świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub jako inwestycja z kilkoma niezależnymi mieszkaniami.